• Informacje o przedszkolu

•                     Naszym największym celem jest dobro każdego dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami.

Przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole, życia w społeczeństwie i uczestnictwa w życiu kulturalnym, zapewniając kompetentnych, życzliwych i twórczych nauczycieli.

Pracownicy przedszkola darzą się szacunkiem i zaufaniem, a ich praca skierowana jest wyłącznie na dobro dzieci.
          W ofercie posiadamy:

• kadrę pedagogiczną z doświadczeniem zawodowym, wykształconą, ciepłą i kreatywną, która zapewnia opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie,
          • szeroki wachlarz ciekawych i bezpłatnych zajęć, wycieczki i imprezy śródroczne na terenie placówki i poza nią,
          • kolorowe sale zabaw wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne,
          •  własny, duży, zielony i częściowo zadrzewiony plac zabaw wyposażony w urządzenia ogrodowe,
          • godziny otwarcia przedszkola dostosowane do potrzeb rodziców: od poniedziałku do piątku codziennie od godziny 6.00 do godziny 17.30,
          • smaczne, zdrowe wyżywienie,
          • kameralne, spokojne miejsce dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w którym panuje rodzinna atmosfera

Dziecko w naszym przedszkolu:

• Ma prawo do szacunku, własnej godności, wypowiadania się
          • Ma prawo do niewiedzy i błędów
          • Ma prawo do radości, zabawy i bycia sobą
          • Umie zwrócić się o pomoc w sytuacjach trudnych, konfliktowych i niebezpiecznych
          • Czuje się akceptowanym takim, jakim jest
          • Uczy się współpracy w zespole i obrony swoich racji
          • Zyskuje wiarę we własne możliwości poznawcze i twórcze oraz zdobywa umiejętności samodzielnego działania i wykorzystywania zdobytej wiedzy.

Nigdy nie zastąpimy Mamy ani Taty. Możemy jednak zapewnić Państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną oraz zaspokoić ich potrzeby indywidualne. Dzieci na pewno będą się  u nas czuły: domowo, radośnie i bezpiecznie.