• IMPRESJE WIOSENNE W TYSKIEJ MEDIATECE

• PRZYPOMNIENIE!

DZIECI Z GRUP PSZCZÓŁKI I BIEDRONKI

Występy naszych artystów będą miały miejsce w dniu  13.05. 2024. o godzinie 13:41. Blok rozpoczyna  się o godzinie 13:00 i tak prosimy Państwa o przybycie, aby nie zakłócać występów innym uczestnikom. Ostatni występ z bloku kończy się ok. 14:10. W tym czasie dzieci zostaną przewiezione do przedszkola i na Państwa poczekają ( nie odbieramy  dzieci w Mediatece).

W tym czasie zostanie podany jeszcze podwieczorek.

Transport dla dzieci będzie zapewniony, bilety również (2 na rodzinę).

Dzieci, które mają role mówione bardzo prosimy o ćwiczenie tekstów.

Stroje:

Dziewczynki:

Kolorowe body, kolorowe spódniczki tiulowe, białe rajstopy, czarne buciki wygodne do tańczenia, opaski wiosenne z przyczepionymi kwiatami.

Chłopcy:

Czarne getry, kolorowe koszulki, czarne buty, czarne skarpetki.

Prosimy, aby Państwo w miarę możliwości przynieśli białe rajstopy, czarne buciki, skarpetki, opaski, resztę zapewnia przedszkole.

BARDZO PROSIMY O PRZYNOSZENIE POTRZEBNYCH ELEMENTÓW STROJÓW!!

• Rekrutacja na wakacje 2024

• DRODZY RODZICE,

zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji na wakacje w tym celu poniżej znajduje się link, który Państwa przekieruje na stronę MCO.

Przedszkola - Zasady rekrutacji na okres wakacyjny w 2024 r.

O przyjęcie do przedszkola na okres wakacyjny w roku szkolnym 2024/2025 mogą ubiegać się dzieci w wieku 3 – 6 lat zamieszkałe na terenie miasta Tychy, obecnie uczęszczające do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Tychy.

Jeżeli w przedszkolach pełniących dyżur w okresie wakacji pozostaną wolne miejsca mogą być na nie przyjęte również dzieci, które w obecnym roku szkolnym nie uczęszczają do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych.

Rekrutacja na okres wakacyjny prowadzona będzie

od 13 maja do 21 maja 2024 r.

W powyższym terminie należy wypełnić i złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru wniosek o przyjęcie, który będzie można wydrukować z tyskiego portalu oświatowego lub pobrać w dowolnej placówce biorącej udział w rekrutacji.

Maksymalnie można złożyć jeden wniosek, w którym rodzic wskazuje 2 placówki, pamiętając, że ich kolejność oznacza hierarchię ważności.

Wzór wniosku będzie do pobrania  z niniejszej strony w  pierwszym dniu rekrutacji wakacyjnej.

• KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM

• DRODZY RODZICE,

dnia 14.05.2024r.  (WTOREK) w godzinach od 16:15- 17:30 będzie pełniła w naszym przedszkolu dyżur pani Magdalena Pytlok- psycholog z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tychach.

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE KONSULTACJE