• OGŁOSZENIA

• Znalezione obrazy dla zapytania ogłoszenia dla rodziców

ZEBRANIE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy Państwa na zebranie półroczne, na którym podsumujemy pracę wychowawczo- dydaktyczną oraz przedstawimy plany na następny semestr :) Zebranie odbędzie się 4 marca (poniedziałek) o godz. 16.00

Daniela i Klaudia

DZIEŃ BABCI I DZIADKA- ZAPROSZENIE

Już niedługo nasi mili, chcemy byście z nami byli,
          wolnej chwili więc szukajcie, do przedszkola przybywajcie!
          Bo już dzisiaj zapraszamy na okazję, którą mamy
          a to będzie wielka gratka
          uroczystość "Dla Babci i Dziadka".
          Czasu wnukom nie żałujcie i powoli się szykujcie :)

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się 25 stycznia (czwartek) o godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy!

Grupa "Motylki"

WARSZTATY BAJKOWE W GRUPIE MOTYLKÓW

20 grudnia (środa) na godz. 12.00 zapraszamy wszystkich Rodziców z grupy Motylków na warsztaty bajkowe :) Warsztaty te mają formę zajęć otwartych.

Chętnych Rodziców prosimy o wcześniejsze poinformowanie o swojej obecności (jest nam to potrzebne w celach organizacyjnych) do 19.12.23 u wychowawczyń grup :)

Do zobaczenia! :)

Daniela i Klaudia

WYJAZD DO DDPS "Wrzos"

Drodzy Rodzice

W dniu 19.12.23 nasza grupa jedzie z występem świątecznym do Dziennego Domu Pomocy Społecznej „Wrzos” w Tychach. Śniadanie w tym dniu będzie o godz. 8:30; wyjazd z przedszkola po śniadaniu, powrót przed obiadem. Prosimy o ubranie dzieci w eleganckie stroje.

Jednocześnie zachęcamy do włączenia się w akcję „Herbatka dla seniora” i przyniesienie paczki herbat, które to zostaną przekazane pensjonariuszem DDPSu w dniu występu.

Koszty przejazdu będą pokryte z środków Rady Rodziców.

wychowawczynie grupy :)

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy Rodziców, a także Babcie czy Dziadków do włączenia sie w akcję Cała Polska czyta dzieciom poprzez czytanie bajek, baśni i wierszyków z literatury dziecięcej na forum naszej grupy.

Osoby chętne do włączenia się we wspólne czytanie prosimy o wcześniejsze uzgodnienie z nami terminu.

wychowawcznnie grupy :)

PROŚBA

Drodzy Rodzice! :)

Prosimy o uzupełnienie worków z ubraniamy (tych pozostawianych w szatni) o kilka dodatkowych par skarpetek oraz dodatkową parę spodni lub getrów. Korzystając z aury zimowej, zdarza nam się przemoczyć skarpetki :)

Wychowawzyni Daniela :)

GRUPA „MOTYLKI” ŚWIĘTUJE DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada (piątek) nasza grupa Motylków zaprezentuje dzieciom z przedszkola krótkie przedstawienie z okazji Dnia Niepodległości
          pt. „Naszą Polskę miłujemy” :)

W związku z tym, mamy do Państwa ogromną prośbę o to, aby
          w tym dniu dzieci były odświętnie ubrane
          (dziewczynki: białe bluzeczki, ciemne spódniczki/ sukienki; chłopcy: koszule- bardzo mile widziane w jasnych odcieniach i ciemne spodnie).

Z góry dziękujemy Państwu za współpracę! :)

Daniela i Klaudia :)

STRONA LOGOWANIA DO PORTALU DWUJĘZYCZNOŚCI

Drodzy Rodzice,