• Ogłoszenia dla Rodziców

GRUPY PSZCZÓŁKI I BIEDRONKI!

Transport na IMPRESJE WIOSENNE (próba i główny występ) zostanie pokryty w całości z funduszy

RADY RODZICÓW za co z całego serca dziękujemy.

U wychowawców grup do odbioru są bilety na występy dzieci.

(2 bilety przypadają na dziecko).

UWAGA!

GRUPY PSZCZÓŁKI I BIEDRONKI

Nasze Przedszkole bierze udział w IMPRESJACH WIOSENNYCH, które odbędą się  w tyskiej Mediatece.  Dzieci miały możliwość zadeklarowania chęci udziału lub po prostu zostały wybrane.

Próby odbędą się w dniu 6.05.2024r. o godzinie 14:06 (MEDIATEKA)

Występy naszych artystów będą miały miejsce w dniu  13.05. 2024r. o godzinie 13:41. Blok rozpoczyna  się o godzinie 13:00 i tak prosimy Państwa o przybycie, aby nie zakłócać występów innym uczestnikom. Ostatni występ z bloku kończy się ok. 14:10. W tym czasie dzieci zostaną przewiezione do przedszkola i na Państwa poczekają ( nie odbieramy  dzieci w Mediatece).

Transport dla dzieci będzie zapewniony, bilety również (2 na rodzinę).

Dzieci, które mają role mówione bardzo prosimy o ćwiczenie tekstów.

Stroje:

Dziewczynki:

Kolorowe body, kolorowe spódniczki tiulowe, białe rajstopy, czarne buciki wygodne do tańczenia, opaski wiosenne z przyczepionymi kwiatami.

Chłopcy:

Czarne getry, kolorowe koszulki, czarne buty, czarne skarpetki.

Prosimy, aby Państwo w miarę możliwości przynieśli białe rajstopy, czarne buciki, skarpetki, opaski, resztę zapewnia przedszkole.

Prosimy przynosić to w podpisanych torebkach.

Lista dzieci biorących udział:

GRUPA PSZCZÓŁKI:

Antoni A., Mikołaj Ch., Jakub F., Natalia L., Urszula, Maja T., Filip S., Kacper S., Nela W., Alicja M.

GRUPA BIEDRONKI:

Jakub R., Jerzy K-W., Mikołaj Ch., Aleksandra P., Hanna K., Lena S., Mikołaj W., Zuzanna S., Aleksander A., Veronika R.,

O SZCZEGÓŁACH BĘDZIEMY INFORMOWAŁY NA BIEŻĄCO

Drodzy rodzice, kochane dzieci!

Przygotowujemy występy na Dzień Babci i Dziadka,

który odbędzie się w naszej grupie w dniu 26 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00.

Na tę okazję uczymy się wierszy i piosenek.

Poniżej wklejam linki do piosenek (wystarczy kliknąć na wybrany tytuł) - chętne dzieci

mogą pośpiewać i potańczyć z rodzicami w domu:

1. "Dobre duszki" - Edumuz

2. "Pędzą wnuki ulicami" - Edumuz

3. "Babciu, droga babciu" - Muzykat

4. "Grandparents Day" - The Kiboomers Preschool Songs & Nursery Rhymes for Holidays

_____________________________________________________________________________________________________

Kochani! W naszym ogrodzie, ku uciesze dzieci, pojawił się śnieg!

Radości co niemiara! Mnóstwo śnieżków, biegów, gonitw... Dzieci kochają zimę!

Żeby nasze zimowe zabawy miały tylko przyjemny charakter, prosimy Was, drodzy rodzice,

o dopilnowanie, aby dzieci miały w szatni suche ubrania na zmianę - szczególnie skarpetki i spodnie.

A do zabawy na dworze dzieciom przydadzą się rękawiczki.

My się zimy nie boimy i wspaniale się bawimy!!!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Kochani! We wtorek 21 listopada 2023 roku w naszej grupie odbędzie się "Dzień Pluszowego Misia".

Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyniosły z domu swojego ulubionego misia (w rozsądnym rozmiarze wink).

Zapraszamy do misiowej zabawy!!!

Drodzy rodzice i drogie dzieci!

31 października 2023 roku odbędzie się w naszej grupie Dzień Dyni.

Prosimy, aby w miarę możliwości, dzieci przyszły w tym dniu ubrane w kolory pomarańczowy lub zielony.

To będzie wyjątkowy dzień! Zapraszamy!!!