• ZAPISY NA ROBOTYKĘ I MATEMATYKĘ

• W naszym przedszkolu w dniach 11 i 16 września odbyły się zajęcia pokazowe z ROBOTYKI i MATEMATYKI. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie dzieci na listę - prosimy o kontakt w tej sprawie z pracownikami przedszkola. Na liście należy wpisać imię i nazwisko dziecka, numer telefonu rodzica, rodzaj zajęć do wyboru i podpis.

Prosimy zdecydowane osoby o szybkie dokonanie zapisu, ponieważ zależnie od ilości chętnych, chcemy dopasować grupy i godziny zajęć.

Dziękujemy!

• ZBIÓRKA DLA POWODZIAN!

• DRODZY RODZICE,

nasze Przedszkole włącza się w zbiórkę dla powodzian organizowaną przez miasto Tychy oraz fundację Wolne Miejsca.

Termin zbiórki: 16.09.2024r.- 20.09.2024r.

Co zbieramy?

-chemię gospodarczą ( w tym worki na śmieci, rękawice gumowe, gumowce, ścierki gospodarcze, środki czystości, środki dezynfekujące m.in. proszki czyszczące, domestos, cif itp. )

-środki higieniczne (również dla dzieci)

Dary zostaną dostarczone na miejsce zbiórki, które mieści się w sklepie Społecznym Spichlerz Tychy na terenie Tyskich Hal Targowych.

Za okazane serce bardzo dziękujemy!

• KONKURS PLASTYCZNY „WSPOMNIENIA Z WAKACJI”

• Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat, uczęszczających do Przedszkola nr 1 w Tychach.
            2. Tematyka konkursu: „Wspomnienia z wakacji”.
            3. Technika plastyczna: dowolna.
            4. Format prac: A4 – A3.
            5. Każda praca powinna być opisana na odwrocie: imię i nazwisko autora oraz nazwa grupy.
            6. Prace konkursowe oceniane będą przez jury powołane przez organizatora. Kryteria oceny: zgodność        z tematem, pomysłowość, walory artystyczne, samodzielność.
            7. Prace konkursowe należy dostarczać wychowawcom grup w terminie od 9.09.2024 r. do 23.09.2024r. wraz z  metryczkę zamieszczoną na odwrocie pracy: IMIĘ, NAZWISKO DZIECKA oraz NAZWA GRUPY.
            8. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 27 września 2024 roku. Laureaci otrzymają nagrody i dyplomy. Każdy uczestnik otrzyma dyplom.

Uwagi końcowe: Przedszkole zastrzega sobie możliwość publikacji prac oraz wizerunku ich autorów na stronie internetowej przedszkola.

Organizator konkursu:

Kinga Krawczyk

• ZAJĘCIA POKAZOWE PRZEDSZKOLIADA

• DRODZY RODZICE,

12 września (czwartek) o godzinie 9:30 odbędą się zajęcia pokazowe dla dzieci z PANEM KANGUREM w ramach Przedszkoliady :)

ZAJĘCIA TE SĄ BEZPŁATNE.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI

• MATEMATYKA i ROBOTYKA

• Drodzy Rodzice!

W tym roku szkolnym chcemy zaproponować Państwa dzieciom zajęcia dodatkowe z MATEMATYKI oraz z ROBOTYKI. Są to zajęcia odpłatne, przeznaczone dla starszych dzieci. Będą odbywać się na terenie naszego przedszkola.

W dniu 11 września 2024 (środa) odbędą się bezpłatne zajęcia pokazowe z ROBOTYKI:

• Grupa "Biedronki" - godzina 15:00
            • Grupa "Misie" - godzina 15:30
            • Grupa "Pszczółki" - godzina 16:00.

W dniu 16 września 2024 (poniedziałek) odbędą się bezpłatne zajęcia pokazowe z MATEMATYKI:

• Grupa "Biedronki" - godzina 15:00
            • Grupa "Misie" - godzina 15:30
            • Grupa "Pszczółki" - godzina 16:00.

Zajęcia pokazowe będą trwały 30 minut i nie trzeba się na nie zapisywać - zaproszone są na nie wszystkie dzieci z wymienionych grup. Dodatkowe informacje dotyczące zajęć znajdują się na plakatach umieszczonych w holu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Linki, pod którymi można zobaczyć jak wyglądają zajęcia:

ROBOTYKA:

MATEMATYKA:

W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Małgosią z "Biedronek".