• PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM "PANI JESIEŃ"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom za udział w naszym przedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Pani Jesień”. W konkursie wzięło udział 31 dzieci. Tworząc te małe dzieła sztuki wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą inwencją, indywidualnym podejściem do tematu oraz użyciem różnych technik plastycznych. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplom oraz nagrodę.

Z prac konkursowych została utworzona mini galeria na holu przedszkola.

Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Was, drogie Dzieci i Rodzice, okazją do dobrej zabawy i miłego, kreatywnego spędzenia czasu.

Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

• GÓRA GROSZA

• Ruszamy z kolejną edycją akcji Góra Grosza.

Za zebrane pieniądze zoorganizowana będzie pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna dla potrzebujących rodzin i dzieci na terenie całej Polski.

• POMAGAMY! ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA KRESACH

• Nasze Przedszkole włącza się w akcję charytatywną "Święty Mikołaj na Kresach"

Co zbieramy?

- żywność długoterminową (kawa, herbata, cukier, sól, mąki, kasze, ryż, makarony, pasztety, konserwy itp.)

- artykuły chemiczne (szampony, żele, chusteczki, mydła,  ręczniki papierowe, szczoteczki, pasty do mycia zębów itp.)

- przybory szkolne (zeszyty, kredki, plasteliny, mazaki, długopisy, ołówki, plecaki, piórniki, pojemniki śniadaniowe, termosy itp.)

- słodycze

CZAS ZBIÓRKI: 23-31.10.2023

Za otwarte serca oraz chęć niesienia pomocy bardzo dziękujemy!

Koordynatorzy akcji:

Daniela Grzegorzek

Klaudia Kompała

• KONKURS PLASTYCZNY „PANI JESIEŃ”.

„Pani Jesień

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Cele konkursu:

- Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci.

- Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci z Przedszkola nr 1 w Tychach.
            2. Prace konkursowe należy dostarczać wychowawcom grup w terminie od 3.10.2023 r. do 20.10.2023 r. wraz z  metryczkę zamieszczoną na odwrocie pracy: IMIĘ, NAZWISKO DZIECKA oraz NAZWA GRUPY.
            3. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastyczno – technicznej pt. „Pani Jesień” na kartkach bloku technicznego w formacie A3, wykorzystując przy tym tzw. „dary jesieni”.
            4. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 31 października 2023 roku. Laureaci otrzymają nagrody i dyplomy. Każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz słodki upominek.

Uwagi końcowe: Przedszkole zastrzega sobie możliwość publikacji prac oraz wizerunku ich autorów na stronie internetowej przedszkola.

Organizator konkurs:

Kinga Krawczyk