• BAJKA O EMOCJACH

• DRODZY RODZICE,

12 grudnia (wtorek) o godzinie 9:00 odbędzie się teatrzyk pt." "Bajka o emocjach" dla starszych grup (PSZCZÓŁKI, BIEDRONKI, MISIE).

Bardzo prosimy, aby przyprowadzić dzieci troszkę wcześniej, gdyż śniadanie dla tych dzieci będzie o godzinie 8:30

• DRODZY RODZICE!

"Praca z emocjami - Bajkoterapia" to temat kolejnego spotkania w ramach cyklicznych wydarzeń organizowanych dla tyskich rodzin pod hasłem „Mama, Tata, Dziecko, praca. Jak to ogarnąć?”. Podczas spotkania, które odbędzie się 12 grudnia w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Bohaterów Warszawy 26, będzie się można spotkać z ekspertami , porozmawiać o emocjach i pozytywnym oddziaływaniu bajek. Na dzieci czekać będzie warsztat z elementami relaksacji "W krainie bajki".W trakcie wydarzenia  będą mogli Państwo również skorzystać z porad radcy prawnego z zakresu prawa pracy, powrotu na rynek pracy, spraw pracowniczych i rodzinnych.Wydarzenie organizuje Fundacja „Pasja Rozwoju” przy dofinansowaniu z budżetu Miasta Tychy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• Z dobroci serca - Zbiórka dla potrzebujących

• „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”

– Antoine de Saint-Exupéry

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Nasze przedszkole dołączyło do inicjatywy Pani Patrycji Kosowskiej – Pawłowicz – Radnej Miasta Tychy polegającej na zbiórce trwałej żywności ( kasze, herbata, konserwy, makarony, soki, słodycze itp.) dla osób potrzebujących w naszym mieście (osoby bezdomne, osoby samotne oraz rodziny w trudnej sytuacji materialnej).

Chętnych Rodziców i Opiekunów zapraszamy do włączenia się do tej szlachetnej akcji.

Akcja w naszymprzedszkolu trwa od 6.12.2023 r. do 11.12.2023 r.