• WYNIKI OGÓLNOTYSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIOSENNE KWIATY"

•           Dziękujemy za udział w konkursie "Wiosenne kwiaty".

Wpłynęło wiele prac, każda z nich jest inna, kolorowa i wyjątkowa.Tworząc te małe dzieła sztuki wykazaliście się niezwykłą inwencją oraz indywidualnym podejściem do tematu (różnorodne techniki wykonania).

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

I miejsce: Marcelina Merta, Przedszkole nr 1

II miejsce: Maja Rabenda, Przedszkole nr 10

III miejsce: Jagoda Piech, Przedszkole nr 17

Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów po 5.06.2023r. w Przedszkolu nr 1 w Tychach  ul. Myśliwska 102.

Dyplomy za udział w konkursie zostaną przesłane do placówek drogą e-mailową.

Organizatorzy konkursu:

Beata Jaromin

Bogumiła Buczak

• REKRUTACJA WAKACYJNA

• Rekrutacja na okres wakacyjny

prowadzona będzie

Od 15 maja do 23 maja 2023 r.

W tym terminie należy wypełnić i złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru wniosek o przyjęcie wraz z załącznikami (wniosek będzie można wydrukować z tyskiego portalu oświatowego lub pobrać z przedszkola – jeden wniosek na jeden miesiąc). We wniosku można wybrać maksymalnie 2  placówki, pamiętając, że ich kolejność oznacza hierarchię ważności.

Ze względu na brak wspomagania rekrutacji systemem elektronicznym wypełniony i podpisany wniosek wraz załącznikami należy złożyć w placówce pierwszego wyboru (wymienionej na wniosku jako pierwsza) w terminie od 15 maja do 23 maja 2023 r., a kserokopię tego wniosku z potwierdzeniem jego przyjęcia przez placówkę pierwszego wyboru należy dostarczyć do drugiego wymienionego we wniosku przedszkola (bez załączników).

WAŻNE TERMINY:

Składanie wniosku o przyjęcie kandydata do przedszkola w okresie wakacyjnym wraz z załącznikami 15 maja – 23 maja 2023 r. do godz.15:00

Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 30 maja 2023 r. godz. 10:00

Potwierdzenie przez Rodziców /Opiekunów prawnych kandydata woli uczęszczania do przedszkola (złożenie pisemnego potwierdzenia woli30 maja – 12 czerwca 2023 r  do godz. 15:00

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych 13 czerwca 2023 r.  godz. 10:00

• KONKURS PLASTYCZNY "PODRÓŻE MARZEŃ"

"Podróże moich marzeń"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO:

1. Adresat konkursu:

Konkurs kierowany jest do Dzieci z Przedszkola nr 1 w Tychach

2. Cele konkursu:

- Rozwijanie zainteresowań podróżniczych oraz chęci do odkrywania nowych miejsc

- Kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz wyobraźni.

- Pobudzanie do kreatywności oraz rozwijanie ekspresji twórczej.

3. Założenia organizacyjne:

- Termin konkursu: od 22 maja do 14 czerwca 2023 r. (prace prosimy składać do wychowawców grup)

- Rozstrzygnięcie konkursu: 16 czerwca

- Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką malarską za wyjątkiem użycia materiałów sypkich.

- Format pracy: A4 (prosimy, aby prace zostały wykonane na papierze technicznym)

- Praca powinna zawierać metryczkę zamieszczoną na odwrocie pracy: IMIĘ, NAZWISKO DZIECKA oraz NAZWA GRUPY.

4. Ocena prac konkursowych:

- Prace należy składać u wychowawców grup w terminie: do 14 czerwca 2023

- Laureatów Konkursu wyłoni Komisja powołana przez Organizatora.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

- Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 16 czerwca 2023 roku. Laureaci otryzmają nagrody i dyplomy. Każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz słodki upominek.

​​​​​​​

Uwagi ​​​​​​​końcowe: Przedszkole zastrzega sobie możliwość publikacji prac oraz wizerunku ich autorów na stronie internetowej przedszkola.

Organizator konkursu:

Daniela Grzegorzek